Nový WoW Administrátor

Vážení hráči,

přinášíme vám porci nových informací z naší WoW scény. Během posledních dnů se konečně rozhodlo o nástupci našeho WoW admina Martinuse, kterým se stal Delxbel. Dexe někteří z vás možná znáte, mohli jste se s ním setkávat ingame nebo během některých jeho oprav. Děkujeme mu za jeho chuť pomáhat hráčům a přejeme mu pevné nervy, hodně štěstí a hlavně dobrý tým, který se mu pokusí pomoci zvrátit současnou apokalypsu. :-)

Vzhledem k tomu, že Dex bude postupně uváděn do funkce, rozhodli jsme se ho rovnou požádat o pár vět na úvod. Než ale přiložím Dexovy věty, ráda bych ještě jménem sdružení poděkovala všem zájemcům o pozici administrátora, velmi si vážíme vašich nabídek pomoci a děkujeme moc za vaši podporu. Překvapilo nás, kolik lidí nad námi ještě nezlomilo hůl. Pevně doufáme, že s novým vedením se nám podaří postavit server aspoň trochu na nohy, aby se vám tu zas dobře hrálo. Bude to náročná práce a třebaže se situace zdá téměř beznadějná, je tu velká chuť k tomu zkusit to znovu a za server bojovat.

Za GN tým, Wiki

 

Vážení hráči,

mým cílem jakožto administrátora bude vlít trochu života na server. Nechci slibovat zázračné navýšení populace serveru, mohu slíbit pouze to, že udělám co bude v mých silách. V první řadě bych rád otevřel nábor na developery (detaily níže), neboť funkcionalita je jedním ze základních pilířů serveru. Jelikož jsem doposud nebyl příliš v kontaktu s GM a RP GM, nemohu říci, jestli a jaké změny se budou dít v oblastech působení těchto dvou "oddělení".


Požadavky na Developera obecně:

Dostatek volného času
Chuť opravovat


Požadavky na SQL Developera:

Znalost práce s některým z verzovacích systémů (ideálně Mercurial)
Schopnost hledat informace z omezených zdrojů
Pokročilá znalost MySQL (pro DB developera)
Schopnost číst zdrojáky core (pro DB developera)


Požadavky na Core Developera:

Znalost práce s některým z verzovacích systémů (ideálně Mercurial)
Schopnost hledat informace z omezených zdrojů
Pokročilá znalost C++ (pro core developera)
Základy práce s MySQL (pro core developera)

Své přihlášky na pozici developera zasílejte na email vedeni@gamenode.cz.

Co se týká náboru do GM týmu, k tomu se nejspíše vrátím o pár dnů později, až si projdu stav současného GM týmu. Prozatím všem děkuji za trpělivost i za nabízenou pomoc.

Pokud na mě máte jakékoliv dotazy či problémy, můžete mě kontaktovat na emailu dex@gamenode.cz.

-Dex- (Delxbel)

 

© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.