O nás

Vážení hráči,

vítejte na našem novém herním portálu GameNode.cz! Náš portál se zaměřuje na MMO hry (Mass Multiplayer Online), zejména na World of Warcraft (WoW), Lineage 2 (L2) a Minecraft (MC). Našim hráčům nabízíme možnost hrát na bezkonkurenčně vyladěných serverech, které na české free scéně nemají konkurenci, nabízíme kvalitní zázemí, množství vychytávek, nadstandardní služby a zkušený tým, který je schopen pohotově reagovat a vyřešit každý problém. :) Hrajte u nás, hrajte s radostí a bez starostí.

V rámci české a slovenské scény patří projekt GameNode.cz k předním leadrům mezi provozovateli těchto her. Díky skvěle sehranému týmu dnes můžeme hráčům nabídnout skvělou zábavu na našich serverech, hraní bez bugů, lagů či jiných nepříjemností, které můžete potkat na jiných českých, slovenských, ale i mezinárodních herních serverech. Naší doménou jsou také aplikace, které našim hráčům ulehčují práci, ať už jde o obchodní transakce či případné řešení potíží, a mnohé z těchto aplikací dnes patří k běžným a naprosto nepostradatelným pomocníkům, které si zaručeně zamilujete.

GameNode.cz jako nový herní portál vznikl oficiálně 19. ledna 2013 spojením dvou unikátních herních portálů. Pod sdružením OnlineGamers.cz, o.s., které bylo založeno 22. února 2007, se tak schází dva zkušené týmy Gamers.cz a Mystiq.org. 

Oba portály mají na české a slovenské scéně velmi dlouhou tradici a mnozí hráči u nás hráli nebo o našich serverech alespoň slyšeli. Tyto týmy spojily své síly a od prosince roku 2012 usilovně pracují na spojení, zejména na sloučení svých wow serverů. Společným úsilím se jim podařilo vytvořit naprostý unikát. Nový herní server, který ponese jméno Diversity, je prostě něco naprosto fantastického.

Herní server Diversity bude hostit hráče preferující datadisk WotLK a které se může pochlubit množstvím oprav a fungujících lokací, které nikde jinde nenajdete. Po delší odmlce se pod sdružení OnlineGamers.cz, o.s. vrací také herní datadisk TBC, který poběží na serveru Insomnia a který dá nové zázemí všem příznivcům této verze WoWka. Oba servery jsou na velmi vysoké úrovni a mají své početné komunity. Věříme, že takto kvalitní servery se brzy naplní dalšími hráči.

Nejinak je tomu ovšem na dalších našich herních serverech hry Lineage 2 a Minecraft. 

MineCraft je sice mladý herní projekt, který se na našem portálu právě vyvíjí, ale má obrovský potenciál. Hra Minecraft je i přes svou jednoduchou grafiku značně populární a zcela pohlcující. Svět, který vzniká na serveru MC Titan, jistě stojí za pozornost každého příznivce počítačových her. Ještě jste nehráli Minecraft? Zkuste to! Budete překvapení. A pokud se vám líbí představa spoluutvářet osud těchto poměrně nových světů, jste více než vítáni. Hráči si mohou vybrat hned mezi 3 servery pospolitosti MC Titan - Titan Tekkit, Titan Creative a Titan Survival. Pro více informací navštivte webové stránky těchto serverů.

Náš další velký herní server Royal Elmore hostí hru Lineage 2, verze Gracia Final. Server má vynikající zázemí a těší se velké oblibě, o které svědčí i dlouhodobě rostoucí populace tohoto serveru. Jeho jádro bylo vyvíjeno předními herními kapacitami a tak na české a slovenské scéně určitě nenajdete kvalitnější a oblíbenější L2 server s větší historií než je právě náš Elmore.

Tak neváhejte a vyzkoušejte si na vlastní kůži plody naší práce. Nebudete litovat!

Za celý tým portálu GameNode.cz Vám přejeme spoustu zábavy, příjemných chvil při hraní na našich serverech pod vlajkou OnlineGamers.cz, o.s.!

© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.