Registrace na portál

Na portálu GameNode (dále jen GN) vystupuje každý hráč pod jedním fórum účtem který je společný pro fórum i managery (aplikace sloužící pro správu herních účtů). Účet má svůj variabilní symbol a konto, na kterém se shromažďují platidla GN a AD.

 

WoW Cataclysm - Soulwell

  1. Nejprve se zaregistrujte na fórum - účet pro fórum je stejný i pro WoW Managery. Registraci na forum proveďte zde.
  2. Přihlašte se do WoW Cata Manageru a založte si herní účet - Manager slouží ke správě vašich herních účtů, kde jsou přehledně vyobrazeny a v případě potřeby je můžete snadno spravovat.
    Pozn. CATA manager a TBC manager mají společné konto s GN a AD!

 

WoW TBC - Insomnia

  1. Nejprve se zaregistrujte na fórum - účet pro fórum je stejný i pro WoW Managery. Registraci na forum proveďte zde.
  2. Přihlašte se do WoW TBC Manageru a založte si herní účet - Manager slouží ke správě vašich herních účtů, kde jsou přehledně vyobrazeny a v případě potřeby je můžete snadno spravovat.
    Pozn. CATA manager a TBC manager mají společné konto s GN a AD!

Lineage 2 High Five - Sinister

Registraci na L2Sinister proveďte podle návodu na www.l2sinister.com.

 

Minecraft servery

Registraci na MineCraft Titan servery prověďte na webu www.mctitan.cz.

© 2007 - 2013 Onlinegamers, o.s. - portál Gamenode.cz. All rights reserved.
World of Warcraft™ and Blizzard Entertainment® are all trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment in the United States and/or other countries.These terms and all related materials, logos, and images are copyright © Blizzard Entertainment. This site is in no way associated with or endorsed by Blizzard Entertainment.

NCsoft, the interlocking NC logo, PlayNC and all associated logos and designs are trademarks or registered trademarks of NCsoft Corporation. This site is in no way associated with or endorsed by NCsoft Corporation.